Přeplněná kapacita: Vývojová kapacita pro rok 2021 byla naplněna na 120 %. Nové zakázky musím bohužel v současné době rovnou odmítat.
Děkuji za pochopení.

Backend vývojář webových stránek a e-shopů

« všechny pozice

Místo výkonu práce: Praha nebo home office kdekoli.
Vhodné pro: Začátečník (junior do 3 let praxe) a středně pokročilý (do 6 let praxe).
Forma spolupráce: Úkolově na IČ (faktura), Dohoda o provedení práce (DPP) nebo Dohoda o pracovní činnosti (DPČ). (společně nastavíme podle preferencí obou stran).
Kdo bude tvůj šéf: Jan Barášek, fullstack developer a zakladatel portálu Baraja.cz.

Popis pozice

U nás na backendu se rozhodně nudit nebudeš. Začali jsme původně jako tým nadšenců, kteří měli velké plány vybudovat e-shopovou platformu, kde můžete prodávat cokoli. V průběhu času se k tomu nabalily weby, potřeba všechno editovat v administraci a další technologie.

Abychom víc než 300 běžících webů dali dohromady, naprogramovali jsme si nejprve vlastní framework, který se v průběhu let postupně vylepšoval, až jsme skončili na aktuální verzi Nette 3 v kombinaci s PHP 8.1 (a nové verze neustále testujeme) a Doctrine pro odbavení i těch nejsložitějších databázových dotazů.

Vyvíjet budeš modulární systém založený na privátních Composer balících (GitHub namespace baraja-core) vždy na nejnovější technologii, abychom nezaspali dobu. Všechny tvé úpravy se po schválení postupně distribuují do všech nainstalovaných projektů, proto bude mít každý tvůj napsaný řádek obrovský smysl a bude denně pomáhat všem klientům.

Co od tebe očekáváme?

Plusové body navíc

Když budeš umět něco z těchto bodů, získáš hodně bodů navíc, které oceníme. ;) Během spolupráce se toto všechno můžeš doučit na reálných projektech.

Co bude náplní tvé práce?

Co ti nabízíme?

Používáme tyto nástroje

Co rozhodně dělat nebudeš

Napiš mi e-mail a domluvíme si společně další postup.