Backend vývojář webových stránek a e-shopů

« všechny pozice

Místo výkonu práce: Praha nebo home office kdekoli.
Vhodné pro: Začátečník (junior do 3 let praxe) a středně pokročilý (do 6 let praxe).
Forma spolupráce: Úkolově na IČ (faktura), Dohoda o provedení práce (DPP) nebo Dohoda o pracovní činnosti (DPČ). (společně nastavíme podle preferencí obou stran).
Kdo bude tvůj šéf: Jan Barášek, fullstack developer a zakladatel portálu Baraja.cz.

Popis pozice

U nás na backendu se rozhodně nudit nebudeš. Začali jsme původně jako tým nadšenců, kteří měli velké plány vybudovat e-shopovou platformu, kde můžete prodávat cokoli. V průběhu času se k tomu nabalily weby, potřeba všechno editovat v administraci a další technologie.

Abychom víc než 300 běžících webů dali dohromady, naprogramovali jsme si nejprve vlastní framework, který se v průběhu let postupně vylepšoval, až jsme skončili na aktuální verzi Nette 3 v kombinaci s PHP 7.3 (a nové verze neustále testujeme) a Doctrine pro odbavení i těch nejsložitějších databázových dotazů.

Vyvíjet budeš modulární systém založený na privátních Composer balících vždy na nejnovější technologii, abychom nezaspali dobu. Všechny tvé úpravy se po schválení postupně distribuují do všech nainstalovaných projektů, proto bude mít každý tvůj napsaný řádek obrovský smysl a bude denně pomáhat všem klientům.

Co od tebe očekáváme?

Plusové body navíc

Když budeš umět něco z těchto bodů, získáš hodně bodů navíc, které oceníme. ;) Během spolupráce se toto všechno můžeš doučit na reálných projektech.

Co bude náplní tvé práce?

Co ti nabízíme?

Používáme tyto nástroje

Co rozhodně dělat nebudeš

Napiš mi e-mail a domluvíme si společně další postup.